Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
+32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
Nieuwbouwvilla te koop in de Magere Schorre met 5 slaapkamers, hoogwaardige afwerking en een rustige tweede lijn nabij de Royal Zoute Golf Club
Belangrijkste troeven
- Recent opgeleverde nieuwbouwvilla
• Bewoonbare oppervlakte van ca. 435 m²
• Perceel van ca. 665 m²
• 5 slaapkamers
• 4 badkamers
• Hoogwaardige maatwerkafwerking
• Volledig uitgeruste leefkeuken
• Inpandige garage
• Praktische wasplaats met koelcel
• Rustige tweede lijn in de Magere Schorre
• Op wandelafstand van de Royal Zoute Golf Club
• Mogelijkheid tot aankoop aan 6% btw onder voorwaarden
Verscholen in een rustig paadje op de tweede lijn van de Magere Schorre bevindt zich deze recent opgeleverde nieuwbouwvilla. De woning geniet van een bijzonder rustige en residentiële ligging, op wandelafstand van de Royal Zoute Golf Club en op korte afstand van het centrum van Het Zoute, de natuur en het strand. Hier gaan hedendaagse architectuur, hoogwaardige materialen en een doordachte indeling hand in hand met een aangename woonkwaliteit.
Met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 435 m² op een perceel van circa 665 m² werd de villa ontworpen met veel aandacht voor licht, ruimte en dagelijks comfort. De grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk daglicht en creëren een mooie verbinding tussen de leefruimtes, de zonnige terrassen en de aangelegde tuin.
Via de stijlvolle inkomhal met vestiaire en gastentoilet bereikt u de verschillende leefruimtes. De ruime woonkamer met afzonderlijke televisieruimte vormt samen met de eetkamer een warme en uitnodigende leefomgeving. Centraal in de woning bevindt zich de volledig uitgeruste maatwerkkeuken, afgewerkt met hoogwaardige materialen en kwaliteitsvolle toestellen. Aansluitend vindt u een praktische wasplaats met koelcel en de inpandige garage.
De eerste verdieping omvat vier ruime slaapkamers, elk voorzien van maatwerkkasten en een eigen badkamer. De royale master suite beschikt bovendien over een dressing en een stijlvolle badkamer met uitzicht op de tuin. Op de tweede verdieping bevindt zich een ruime polyvalente ruimte die zich perfect leent als vijfde slaapkamer, bureau, fitnessruimte, speelkamer of ontspanningsruimte.
Ook op praktisch vlak werd aan alles gedacht. De inpandige garage, de praktische bergingen en de doordachte indeling zorgen ervoor dat de woning niet alleen stijlvol oogt, maar ook bijzonder comfortabel is in het dagelijkse gebruik.
De zonnige tuin en de verschillende terrassen vormen een aangenaam verlengstuk van de leefruimtes en bieden een rustige buitenomgeving waar u in alle privacy kunt genieten. Dankzij de kwalitatieve afwerking, de instapklare staat en de gegeerde ligging in de Magere Schorre is deze villa ideaal als gezinswoning of exclusieve tweede verblijfplaats.
Bovendien bestaat, onder de geldende voorwaarden, de mogelijkheid om deze nieuwbouwvilla aan te kopen aan het verlaagde btw-tarief van 6%, wat deze eigendom extra interessant maakt.
Voor meer informatie, de plannen of een discreet bezoek bent u welkom bij Immo Brown, Kustlaan 271 te Knokke-Zoute. Contacteer ons via 050 620 820 of info@immobrownknokke.be.
Hoofdkenmerken
| Subcategorie | Villa |
|---|---|
| Staat van het pand | Nieuw |
| Aantal gevels | 4 |
| Kamers | 5 |
| Badkamers | 4 |
| Grond oppervlakte | 665 m² |
| Bewoonbare oppervlakte | 435 m² |
| Tuin | Ja |
| Terras | Ja |
| Parking | Ja |
| Garage | Ja |
| Parking (buiten) | Ja |
| Parking (binnen) | Ja |
Financieel
| Transactie | Te koop |
|---|---|
| Prijs | € 4.800.000 |
| Beschikbaarheid | Vanaf akte |
Details
| Toiletten | 5 |
|---|---|
| Douchekamers | 5 |
| Opp. Slaapkamer 1 | 18 m² |
| Opp. Slaapkamer 2 | 17 m² |
| Opp. Slaapkamer 3 | 17 m² |
| Opp. Slaapkamer 4 | 20 m² |
| Opp. Slaapkamer 5 | 24 m² |
| Opp. Woonkamer | 44 m² |
| Opp. Eetkamer | 27 m² |
| Opp. Keuken | 11 m² |
Veiligheid
| Toegangscontrole | Ja |
|---|---|
| Alarm | Ja |
| Concierge | Nee |
| Branddetector | Ja |
Voorzieningen
| Type keuken | VS volledig geïnstalleerd |
|---|---|
| Type verwarming | Warmtepomp |
| Dubbele beglazing | Ja |
| Badkamer | Alle comfort |
| Parlofoon | Ja |
| Videofoon | Ja |
Constructie
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Aantal garages | 1 |
| Aantal parkings binnen | 1 |
| Aantal parkings buiten | 2 |
| Carport | Nee |
| Aantal parkings | 3 |
Technische voorzieningen
| Domotica | Ja |
|---|
Diverse
| Wasplaats | Ja |
|---|---|
| Bureau | Ja |
| Zolder | Ja |
| Kelder | Nee |
| Open haard | Ja |
Afmetingen
| Oppervlakte terras 1 | 36 m² |
|---|
Aansluitingen
| Elektriciteit | Ja |
|---|---|
| Water | Ja |
Buiten voorzieningen
| Zwembad | Nee |
|---|
Ligging
| Omgeving - winkels | Ja |
|---|---|
| Omgeving - scholen | Ja |
| Omgeving - sportcentrum | Ja |
Bewoonbare opp.
| Oriëntatie | Zuidwesten |
|---|---|
| Type buurt | Rustig |
| Type buurt 2 | Residentiële wijk |
| G-score | A |
| P-score | A |
Financiële details
| Overdracht aandelen | Nee |
|---|---|
| Onder BTW stelsel | Ja |
Stedenbouw
| Servitude | Nee |
|---|---|
| Bouwovertredingen | Nee |
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Stedenbouw | Ja |
| Voorkooprecht | Nee |
| Terrein bestemming | Woongebied |
| Dagvaarding | Nee |
| Dagvaardingstype | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Energie
| EPC-klasse | A |
|---|---|
|
|
|
| Waarde E-peil | 29 |
| EPC unieke code | 2024071101 |
Veelgestelde vragen over villa's in Knokke
Hieronder kan je enkele veelgestelde vragen vinden voor villa's in Knokke.
Hoe neemt u contact op met Immo Brown?
U kan eenvoudig contact opnemen voor een vrijblijvende kennismaking of waardebepaling.
Wij ontvangen u graag in één van onze kantoren in Knokke – het Zoute of Luxemburg, of komen discreet bij u langs.
Wat zijn de notariskosten bij aankoop van luxevastgoed?
Notariskosten bestaan doorgaans uit verschillende onderdelen, zoals ereloon, administratie- en aktekosten, opzoekingen en belastingen/heffingen.
Bij luxevastgoed volgen de kosten dezelfde wettelijke regels, maar dossiers zijn in de praktijk vaak grondiger uitgewerkt (bijv. extra dossiercontrole, vennootschapsstructuren, timing rond tweede verblijf).
Uw notaris kan de totale kosten het best vooraf ramen op basis van uw aankoopprijs en situatie.
In welke regio’s is Immo Brown actief?
Immo Brown is actief in Knokke – Het Zoute, Duinbergen en de polders rond Knokke.
Vanuit een sterke lokale verankering begeleiden wij eigenaars en kandidaat-kopers in het hogere segment, zowel voor zichtbare dossiers als voor discrete off-market opportuniteiten.