Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
+32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
Nieuwbouwvilla te koop in Knokke-Zoute met 7 slaapkamers, overloopzwembad en open zicht over de Zouteweiden
Troeven
• Perceel van circa 1.658 m²
• Circa 736 m² bewoonbare oppervlakte
• 7 slaapkamers en 7 badkamers
• Elke slaapkamer met geïntegreerde maatwerkdressing
• Overloopzwembad geïntegreerd in de aangelegde tuin
• Blijvende open verzichten over de Zouteweiden
• Grote raampartijen en royale leefvolumes
• Poliform-keuken met hoogwaardige toestellen
• Exclusieve wijnruimte
• Twee open haarden
• Personenlift tussen gelijkvloers en eerste verdieping
• Dubbele garage en 4 buitenstaanplaatsen
• Uitzonderlijke privacy zonder directe inkijk
Op een uitzonderlijk ruim perceel van circa 1.658 m² in het Zoute bevindt zich deze volledig nieuwe villa met circa 736 m² bewoonbare oppervlakte. De eigendom onderscheidt zich door haar bijzondere relatie met de omliggende natuur. Achter de fraai aangelegde tuin openen de verzichten zich over de Zouteweiden, waardoor het landschap een permanent onderdeel vormt van de woonbeleving. De afwezigheid van directe inkijk versterkt het gevoel van vrijheid en privacy.
De architectuur werd opgebouwd rond ruimte, licht en een maximale verbinding met buiten. Grote glaspartijen brengen het groen tot diep in de woning en zorgen ervoor dat de tuin, het overloopzwembad en de achterliggende weiden vanuit de belangrijkste leefruimtes zichtbaar blijven. Royale volumes worden gecombineerd met hoogwaardige materialen en verfijnd maatwerk, wat het interieur een elegante en tijdloze uitstraling geeft.
Op het gelijkvloers volgen verschillende leef- en ontvangstruimtes elkaar op. Twee open haarden creëren sfeer en geven de verschillende zones een eigen karakter, terwijl de openheid van het geheel behouden blijft. Centraal bevindt zich de volledig op maat uitgewerkte Poliform-keuken, voorzien van hoogwaardige toestellen en ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als het ontvangen van gasten. Een afzonderlijke wijnruimte vormt een stijlvolle aanvulling op de leefverdieping.
De eerste verdieping is volledig gericht op comfort en privacy. Hier bevinden zich zeven volwaardige slaapkamers, elk opgevat als een eigen suite met een luxueuze badkamer en geïntegreerde maatwerkdressing. Hierdoor beschikt iedere bewoner of gast over een volwaardige private ruimte. Een personenlift verbindt het gelijkvloers met de slaapverdieping en verhoogt het dagelijkse wooncomfort.
Ook buiten staat de openheid van de locatie centraal. Het overloopzwembad werd harmonieus in de aangelegde tuin geïntegreerd en sluit visueel aan op het achterliggende landschap. Water, tuin en de open Zouteweiden vormen samen een bijzonder rustgevend geheel. Dankzij de omvang van het perceel en het ontbreken van directe inkijk kan hier in alle discretie van het buitenleven worden genoten.
Een dubbele garage en vier bijkomende buitenstaanplaatsen bieden comfortabele parkeermogelijkheden voor bewoners en gasten.
Met zeven suites, circa 517 m² woonruimte, een perceel van circa 1.658 m², een overloopzwembad en blijvend open zicht over de Zouteweiden biedt deze nieuwbouwvilla een uitzonderlijke combinatie van ruimte, hoogwaardige afwerking, privacy en natuurbeleving op een bijzonder gegeerde locatie in Knokke-Zoute.
Immo Brown
Kustlaan 271
8300 Knokke-Zoute
T +32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
www.immobrownknokke.be
Hoofdkenmerken
| Subcategorie | Villa |
|---|---|
| Staat van het pand | Nieuw |
| Aantal gevels | 4 |
| Kamers | 7 |
| Badkamers | 7 |
| Gemeubeld | Nee |
| Grond oppervlakte | 1.658 m² |
| Bewoonbare oppervlakte | 736 m² |
| Tuin | Ja |
| Terras | Ja |
| Parking | Ja |
| Garage | Ja |
| Parking (buiten) | Ja |
| Parking (binnen) | Ja |
Financieel
| Transactie | Te koop |
|---|---|
| Prijs | — |
| Beschikbaarheid | Vanaf akte |
Details
| Toiletten | 8 |
|---|---|
| Douchekamers | 7 |
| Opp. Slaapkamer 1 | 21 m² |
| Opp. Slaapkamer 2 | 23 m² |
| Opp. Slaapkamer 3 | 20 m² |
| Opp. Slaapkamer 4 | 25 m² |
| Opp. Slaapkamer 5 | 22 m² |
| Opp. Woonkamer | 44 m² |
| Opp. Eetkamer | 40 m² |
| Opp. Keuken | 34 m² |
Veiligheid
| Toegangscontrole | Ja |
|---|---|
| Alarm | Ja |
| Branddetector | Ja |
Voorzieningen
| Type keuken | Volledig geïnstalleerd |
|---|---|
| Type verwarming | Warmtepomp |
| Dubbele beglazing | Ja |
| Lift | Ja |
| Type lift | Personenlift |
| Badkamer | Luxe |
| Videofoon | Ja |
Constructie
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Aantal garages | 1 |
| Aantal parkings binnen | 2 |
| Aantal parkings buiten | 4 |
| Aantal parkings | 6 |
Technische voorzieningen
| Domotica | Ja |
|---|
Diverse
| Wasplaats | Ja |
|---|---|
| Zolder | Ja |
| Kelder | Nee |
| Open haard | Ja |
Aansluitingen
| Elektriciteit | Ja |
|---|---|
| Water | Ja |
Buiten voorzieningen
| Zwembad | Ja |
|---|---|
| Regenwaterput | Ja |
Ligging
| Omgeving - winkels | Ja |
|---|---|
| Omgeving - scholen | Ja |
| Omgeving - openbaar vervoer | Ja |
Bewoonbare opp.
| Type buurt | Vrij zicht |
|---|---|
| Type buurt 2 | Rustig |
| G-score | A |
| P-score | A |
Financiële details
| Onder BTW stelsel | Ja |
|---|
Stedenbouw
| Servitude | Nee |
|---|---|
| Bouwovertredingen | Nee |
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Ja |
| Bestemming gebouw | Privé - woning |
| Stedenbouw | Ja |
| Voorkooprecht | Nee |
| Terrein bestemming | Woongebied |
| Dagvaarding | Nee |
| Dagvaardingstype | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Energie
| EPC-klasse | A |
|---|---|
|
|
|
| Waarde E-peil | 29 |