Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
+32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
Appartement te koop in de residentie Brightstone binnen het domein Tennis Gardens in het Zoute, met zuidgericht terras en drie slaapkamers
Troeven
- Residentie Brightstone binnen het domein Tennis Gardens
- Bewoonbare oppervlakte van circa 185 m²
- Drie ruime dubbele slaapkamers
- Drie badkamers/douchekamers, telkens gekoppeld aan een slaapkamer
- Zuidgericht terras van circa 25 m²
- Tweede terras aan de achterzijde van het appartement
- Grote raampartijen en hedendaagse, lichtrijke architectuur
- Open zichten op de aangelegde tuinen van het domein
- Rustige, private ligging op wandelafstand van strand en Zwin
- Mogelijkheid tot aankoop van garagebox voor twee wagens
Dit appartement bevindt zich in de residentie Brightstone, binnen het domein Tennis Gardens in het Zoute. Het domein wordt gekenmerkt door aangelegde tuinen en een rustige, residentiële sfeer. Op wandelafstand liggen de Royal Zoute Tennis Club, het strand, het Zwin en de Wandeldijk, waardoor deze eigendom rust, privacy en een uitstekende ligging combineert binnen het Zoute. Het appartement zelf beschikt over twee terrassen: een breed, zuidgericht terras aansluitend op de leefruimte, en een tweede terras aan de achterzijde, bereikbaar vanuit twee van de drie slaapkamers.
De architectuur van het appartement is hedendaags en strak, opgebouwd rond grote raampartijen die de leefruimte een overvloed aan natuurlijk licht geven. Diezelfde raampartijen bepalen de relatie tussen binnen en buiten: het zuidgerichte terras sluit rechtstreeks aan op de woonkamer en fungeert als een verlengstuk ervan, met zicht op de aangelegde tuinen van het domein. De strakke lijnen, de ruime lichtinval en de rustige materialisatie geven het interieur een modern, verzorgd karakter dat doorheen het volledige appartement wordt aangehouden.
Een inkomhal met vestiaire en gastentoilet vormt de overgang naar de ruime leefruimte. Die is groot genoeg opgevat om zowel een zithoek als een eetplaats een eigen plek te geven, zonder dat de ruimte daardoor krap aanvoelt. Vanuit de leefruimte blijft het contact met het zuidterras en de tuinen van het domein doorlopend aanwezig.
De keuken is apart gelegen, volledig uitgerust, en sluit aan op een praktische berging en wasruimte. Deze indeling houdt de huishoudelijke functies bewust gescheiden van de leefruimte en het terras.
Drie ruime dubbele slaapkamers vormen de nachtzone van het appartement. Elke slaapkamer beschikt over een eigen douchekamer of badkamer, wat een hoog comfortniveau garandeert en toelaat dat bewoners en gasten telkens over een eigen, private sanitaire ruimte beschikken. Twee van de drie slaapkamers geven rechtstreeks uit op het tweede terras aan de achterzijde, een rustiger buitenruimte dan het zuidterras bij de leefruimte.
Naast de eigendom zelf biedt het domein de mogelijkheid om een garagebox voor twee wagens aan te kopen, een praktisch gegeven dat binnen het Zoute niet overal vanzelfsprekend is. Het samenspel van een strakke, lichtrijke leefruimte, drie volwaardige slaapkamers met eigen sanitair, twee terrassen en een ligging binnen een rustig domein op wandelafstand van strand en Zwin, maakt van dit appartement een eigendom die zich zowel tot hoofdverblijf als tot luxueus tweede verblijf in het Zoute leent, op een van de meer gegeerde locaties van de gemeente.
Immo Brown
Kustlaan 271
8300 Knokke-Zoute
T +32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
www.immobrownknokke.be
Hoofdkenmerken
| Subcategorie | Appartement |
|---|---|
| Staat van het pand | Uitstekend |
| Aantal gevels | 2 |
| Kamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Gemeubeld | Nee |
| Grond oppervlakte | 210 m² |
| Bewoonbare oppervlakte | 185 m² |
| Terras | Ja |
| Parking | Ja |
| Garage | Ja |
| Parking (buiten) | Ja |
| Parking (binnen) | Ja |
Financieel
| Transactie | Te koop |
|---|---|
| Prijs | € 3.695.000 |
| Beschikbaarheid | Vanaf akte |
Details
| Toiletten | 2 |
|---|---|
| Douchekamers | 3 |
| Opp. Slaapkamer 1 | 16 m² |
| Opp. Slaapkamer 2 | 14 m² |
| Opp. Slaapkamer 3 | 13 m² |
| Opp. Woonkamer | 60 m² |
| Opp. Keuken | 11 m² |
Veiligheid
| Toegangscontrole | Ja |
|---|---|
| Concierge | Ja |
| Branddetector | Ja |
Voorzieningen
| Type keuken | Volledig geïnstalleerd |
|---|---|
| Type verwarming | Elektrisch |
| Lift | Ja |
| Type lift | Personenlift |
| Badkamer | Alle comfort |
| Parlofoon | Ja |
| Videofoon | Ja |
Constructie
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Aantal garages | 1 |
| Aantal parkings binnen | 2 |
| Renovatiejaar | 2025 |
| Aantal parkings | 2 |
Technische voorzieningen
| Air conditioning | Nee |
|---|---|
| Domotica | Nee |
Diverse
| Wasplaats | Ja |
|---|---|
| Bureau | Ja |
| Kelder | Ja |
| Open haard | Nee |
Afmetingen
| Terras aantal | 2 |
|---|---|
| Oppervlakte terras 1 | 25 m² |
| Oriëntatie terras 1 | Zuid |
Aansluitingen
| Elektriciteit | Ja |
|---|---|
| Water | Ja |
Buiten voorzieningen
| Zwembad | Ja |
|---|
Ligging
| Omgeving - winkels | Ja |
|---|---|
| Omgeving - openbaar vervoer | Ja |
| Omgeving - strand | Ja |
Bewoonbare opp.
| Type buurt | Vrij zicht |
|---|---|
| Type buurt 2 | Strand te voet |
| G-score | C |
| P-score | C |
Financiële details
| Kadastraal inkomen | € 3.100 |
|---|---|
| Onder BTW stelsel | Nee |
Stedenbouw
| Bouwovertredingen | Nee |
|---|---|
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Voorkooprecht | Nee |
| Terrein bestemming | Woongebied |
| Dagvaardingstype | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Energie
| EPC-klasse | B |
|---|---|
|
|
|
| Waarde K-peil | 61 |
| EPC unieke code | 3426911 |
Certificaten
| Asbestattest | Ja |
|---|
Veelgestelde vragen
Begeleidt Immo Brown zowel kopers als verkopers?
Ja. Immo Brown begeleidt zowel eigenaars die hun woning willen verkopen als kandidaat-kopers die op zoek zijn naar een appartement, villa, penthouse of nieuwbouw in Knokke – Het Zoute. Dankzij onze diepgaande marktkennis en persoonlijke begeleiding staan wij beide partijen bij tijdens elke stap van het traject.
Geldt de renovatieverplichting ook voor appartementen in Knokke?
In Vlaanderen kan de renovatieverplichting spelen bij residentieel vastgoed, afhankelijk van het EPC-label en het type overdracht. Concreet: bij bepaalde lage EPC-labels (zoals E of F) geldt een verplicht renovatietraject binnen een termijn na aankoop. In appartementsgebouwen is het onderscheid tussen privatieve delen en gemeenschappelijke delen extra belangrijk.
In welke regio’s is Immo Brown actief?
Immo Brown is actief in Knokke – Het Zoute, Duinbergen en de polders rond Knokke.
Vanuit een sterke lokale verankering begeleiden wij eigenaars en kandidaat-kopers in het hogere segment, zowel voor zichtbare dossiers als voor discrete off-market opportuniteiten.