Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
+32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
Luxueus duplex appartement met zonovergoten terras en panoramisch uitzicht op de approach golf
Een absolute parel in hartje Zoute!
Laat je verleiden door dit subliem gerenoveerde duplex appartement van maar liefst 184 m², tot in de kleinste details afgewerkt met hoogstaande materialen. Gelegen op een toplocatie in het meest exclusieve deel van de Kustlaan, te midden van de stijlvolle boetieks en vlakbij de Zeedijk, combineert dit droom appartement absolute rust met mondaine klasse.
Het appartement beslaat zowel de 5de als 6de verdieping, rechtstreeks bereikbaar via de lift en biedt een elegante woonervaring met de volgende indeling:
Ruimtelijk en lichtrijke leefruimte met zuidgericht terras, waar u in alle privacy kan genieten van de prachtige verzichten over het Zoute en de mini-golf.
Volledig uitgeruste open keuken met aansluitend een ruime eetplaats, perfect om gasten te ontvangen.
Prachtige, architecturale wenteltrap leidt naar de bovenverdieping met:
3 ruime slaapkamers met ingemaakte kasten
2 badkamers, elk voorzien van alle comfort
Een uniek en exclusief eigendom, gelegen op één van de meest gegeerde locaties in het Zoute.
Hoofdkenmerken
| Subcategorie | Duplex |
|---|---|
| Staat van het pand | Uitstekend |
| Aantal gevels | 2 |
| Kamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Bewoonbare oppervlakte | 184 m² |
| Terras | Ja |
Financieel
| Transactie | Te koop |
|---|---|
| Prijs | € 2.990.000 |
| Beschikbaarheid | Vanaf akte |
Details
| Douchekamers | 2 |
|---|
Voorzieningen
| Type keuken | Volledig geïnstalleerd |
|---|---|
| Type verwarming | Gas |
| Dubbele beglazing | Ja |
| Lift | Ja |
| Type lift | Personenlift |
| Badkamer | Douche |
Constructie
| Aantal garages | 1 |
|---|---|
| Aantal parkings binnen | 1 |
Diverse
| Wasplaats | Ja |
|---|---|
| Bureau | Ja |
| Kelder | Ja |
Afmetingen
| Terras aantal | 2 |
|---|---|
| Oriëntatie terras 1 | Zuid |
Aansluitingen
| Elektriciteit | Ja |
|---|---|
| Gas | Ja |
| Water | Ja |
Ligging
| Omgeving - winkels | Ja |
|---|---|
| Omgeving - openbaar vervoer | Ja |
| Omgeving - strand | Ja |
Bewoonbare opp.
| Type buurt | Centraal |
|---|---|
| Type buurt 2 | Strand te voet |
| Oriëntatie voorgevel | Zuid |
| G-score | A |
| P-score | A |
Financiële details
| Onder BTW stelsel | Nee |
|---|
Stedenbouw
| Bouwovertredingen | Nee |
|---|---|
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Voorkooprecht | Nee |
| Terrein bestemming | Woongebied |
| Dagvaarding | Nee |
Energie
| EPC-klasse | A |
|---|---|
|
|
|
| EPC unieke code | 2695253 |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de notariskosten bij aankoop van luxevastgoed?
Notariskosten bestaan doorgaans uit verschillende onderdelen, zoals ereloon, administratie- en aktekosten, opzoekingen en belastingen/heffingen.
Bij luxevastgoed volgen de kosten dezelfde wettelijke regels, maar dossiers zijn in de praktijk vaak grondiger uitgewerkt (bijv. extra dossiercontrole, vennootschapsstructuren, timing rond tweede verblijf).
Uw notaris kan de totale kosten het best vooraf ramen op basis van uw aankoopprijs en situatie.
Geldt de renovatieverplichting ook voor appartementen in Knokke?
In Vlaanderen kan de renovatieverplichting spelen bij residentieel vastgoed, afhankelijk van het EPC-label en het type overdracht. Concreet: bij bepaalde lage EPC-labels (zoals E of F) geldt een verplicht renovatietraject binnen een termijn na aankoop. In appartementsgebouwen is het onderscheid tussen privatieve delen en gemeenschappelijke delen extra belangrijk.
Hoe lang bestaat Immo Brown al?
Immo Brown is al meer dan 20 jaar actief op de vastgoedmarkt in Knokke – Het Zoute.
Doorheen de jaren bouwden wij een sterke reputatie op dankzij een consequente focus op kwaliteit, discretie en duurzame relaties met onze klanten. Onze ervaring, gecombineerd met dagelijkse marktkennis en een sterk netwerk, vormt vandaag de basis van een aanpak die werkt — professioneel, doelgericht en met respect voor het karakter van elk vastgoed.
In welke regio’s is Immo Brown actief?
Immo Brown is actief in Knokke – Het Zoute, Duinbergen en de polders rond Knokke.
Wij begeleiden kopers en verkopers bij de aankoop en verkoop van kwaliteitsvol en luxevastgoed in deze regio’s, inclusief discrete off-market dossiers.