Marbella I Villa Ivory

huis

Ref. 6700831

€ 7.800.000

  • 6
  • 7
  • 708m²
  • 1.177m²
  • 137m²
  • 3
Nieuw

Meer Foto's

Meer Foto's

Te koop

Exclusieve nieuwbouwvilla in Cascada de Camojàn, Marbella

Luxueuze nieuwbouwvilla in een van de meest exclusieve en prestigieuze wijken op de Golden Mile van Marbella genaamd Cascada de Camojàn.

Villa Ivory, een uitzonderlijke nieuwbouwvilla met een unieke architectuur en sublieme integratie in de natuurlijke omgeving.
De Cascada de Camoján is een van de meest exclusieve en beveiligde residentiële enclaves van Marbella, gelegen aan de voet van de iconische berg La Concha. De wijk biedt een
ongeëvenaarde combinatie van rust, privacy en natuur, op slechts enkele minuten van het bruisende stadsleven, de stranden en golfbanen.

Deze high-end villa biedt ultieme sereniteit, met panoramisch uitzicht op zowel de zee als de bergen.

De woning beschikt over 6 slaapkamers, 7 badkamers, een aparte personeelsruimte met eigen badkamer, een “dirty kitchen” en meerdere overdekte terrassen. De royaleleefruimtes maken deze villa perfect voor zowel dagelijks comfort als stijlvolle ontvangsten.

Of je nu ontspant aan het privézwembad, geniet van de zon op het ruime solarium, of vrienden ontvangt in de barbecuezone – hier leef je in ultieme luxe, midden in een weelderige natuurlijke omgeving.

Persoonlijke begeleiding & méér aanbod dan u online ziet

Dit aanbod is slechts een greep uit het ruime aanbod van kwaliteitsvastgoed aan de Costa del Sol. Na een persoonlijk gesprek met ons plaatselijk team bezorgen wij u graag een op maat gemaakte selectie, afgestemd op uw wensen, budget en toekomstplannen.

U wordt daarbij begeleid door een ervaren, meertalig team dat gevestigd is aan de Costa del Sol en actief is over de volledige regio – van Nerja tot Sotogrande. Zij staan klaar om u van A tot Z te ondersteunen.

Hoofdkenmerken

Subcategorie huis
Staat van het pand nieuw
Aantal gevels 4
Slaapkamers 6
Badkamers 7
Grondoppervlakte 1.177 m2
Bewoonbare oppervlakte 708 m2
Terras Ja

Financieel

Transactie te koop
Prijs € 7.800.000
Beschikbaarheid vanaf akte

Veiligheid

Alarm Ja
Concierge Ja

Voorzieningen

Type keuken VS volledig geïnstalleerd
Type verwarming vloerverwarming
Dubbele beglazing Ja
Badkamer alle comfort
Parlofoon Ja
Videofoon Ja

Constructie

Bouwjaar 2024
Aantal garages 3
Aantal parking binnen 3
Aantal parking buiten 4
Aantal parkings 4

Technische voorzieningen

Air conditioning Ja
Domotica Ja

Diverse

Wasplaats Ja

Afmetingen

Oppervlakte terras 1 137 m2

Contacteer ons

Uw partner in de verkoop van exclusief vastgoed