Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
+32 (0)50 620 820
info@immobrownknokke.be
Te renoveren villa in het hart van Het Zoute.
In het hart van Het Zoute, waar klasse en verfijning samenkomen, bevindt zich deze uitzonderlijke villa met maar liefst 9 slaapkamers. Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar ruimte, privacy en standing op een van de meest gegeerde locaties aan de Belgische kust.
De villa biedt lichte, royale leefruimtes en een doordachte indeling die uitnodigt tot zowel intiem familiegebruik als stijlvolle ontvangsten. Buiten wacht een prachtige, private tuin waar rust en elegantie centraal staan.
Dankzij de topligging zijn zee, strand, boetieks en toprestaurants slechts enkele stappen verwijderd.
Een woning die niet alleen bewoond wordt, maar beleefd.
Indeling van de villa:
Ontvangsthal met imposante trap, aparte zitkamer voorzien van een bureauhoek. Ruim woongedeelte met een comfortabele living, een lichte lounge en een eetkamer. Dit alles met uitzicht op en directe toegang tot de zonnige en zuidgerichte tuin.
Verder beschikt deze woning over een afzonderlijke keuken, een garage met bijkeuken en een kelder.
Op de eerste verdieping bevinden zich zeven ruime slaapkamers en zes badkamers wat deze villa ideaal maakt voor grote gezinnen of gastenverblijven.
De tweede verdieping is volledig ingericht als zelfstandige conciërgewoning, wat extra privacy en veelzijdigheid biedt.
Hoofdkenmerken
| Subcategorie | Villa |
|---|---|
| Staat van het pand | Te renoveren |
| Aantal gevels | 4 |
| Kamers | 9 |
| Badkamers | 7 |
| Grond oppervlakte | 1.912 m² |
| Bewoonbare oppervlakte | 498 m² |
| Tuin | Ja |
| Terras | Ja |
| Parking | Ja |
| Garage | Ja |
| Parking (buiten) | Ja |
| Parking (binnen) | Ja |
Financieel
| Transactie | Te koop |
|---|---|
| Prijs | — |
Voorzieningen
| Type verwarming | Gas |
|---|---|
| Lift | Nee |
Constructie
| Bouwjaar | 1955 |
|---|---|
| Aantal garages | 1 |
| Aantal parkings binnen | 1 |
| Aantal parkings buiten | 4 |
Diverse
| Wasplaats | Ja |
|---|---|
| Bureau | Ja |
| Zolder | Ja |
| Kelder | Ja |
| Open haard | Ja |
Aansluitingen
| Elektriciteit | Ja |
|---|---|
| Gas | Ja |
| Water | Ja |
Buiten voorzieningen
| Zwembad | Nee |
|---|
Ligging
| Omgeving - winkels | Ja |
|---|---|
| Omgeving - openbaar vervoer | Ja |
| Omgeving - strand | Ja |
Bewoonbare opp.
| Oriëntatie | Zuid |
|---|---|
| Type buurt | Rustig |
| Type buurt 2 | Strand te voet |
| G-score | A |
| P-score | A |
Financiële details
| Kadastraal inkomen | € 3.638 |
|---|---|
| Onder BTW stelsel | Nee |
Stedenbouw
| Servitude | Nee |
|---|---|
| Bouwovertredingen | Nee |
| Bouwvergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Voorkooprecht | Nee |
| Terrein bestemming | Woongebied |
| Dagvaardingstype | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Energie
| EPC-klasse | F |
|---|---|
|
|
|
| EPC unieke code | 3246557 |
Veelgestelde vragen over villa's in Knokke
Hieronder kan je enkele veelgestelde vragen vinden voor villa's in Knokke.
Wat zijn de notariskosten bij aankoop van luxevastgoed?
Notariskosten bestaan doorgaans uit verschillende onderdelen, zoals ereloon, administratie- en aktekosten, opzoekingen en belastingen/heffingen.
Bij luxevastgoed volgen de kosten dezelfde wettelijke regels, maar dossiers zijn in de praktijk vaak grondiger uitgewerkt (bijv. extra dossiercontrole, vennootschapsstructuren, timing rond tweede verblijf).
Uw notaris kan de totale kosten het best vooraf ramen op basis van uw aankoopprijs en situatie.
Hoe lang bestaat Immo Brown al?
Immo Brown is al meer dan 20 jaar actief op de vastgoedmarkt in Knokke – Het Zoute.
Doorheen de jaren bouwden wij een sterke reputatie op dankzij een consequente focus op kwaliteit, discretie en duurzame relaties met onze klanten. Onze ervaring, gecombineerd met dagelijkse marktkennis en een sterk netwerk, vormt vandaag de basis van een aanpak die werkt — professioneel, doelgericht en met respect voor het karakter van elk vastgoed.
In welke regio’s is Immo Brown actief?
Immo Brown is actief in Knokke – Het Zoute, Duinbergen en de polders rond Knokke.
Wij begeleiden kopers en verkopers bij de aankoop en verkoop van kwaliteitsvol en luxevastgoed in deze regio’s, inclusief discrete off-market dossiers.